Мода на екстравагантні зачіски триває. Сьогодні все більше дівчат приходять в салони краси та перукарні для фарбування волосся в екстремальні кольори. Одним з найпопулярніших кольорів є зелений. Головна його перевага - оригінальність. Якщо ви любите бути в центрі уваги, то такий колір для вас.

Способів надати волоссю різні відтінки зеленого дуже багато: це і стандартне фарбування, гелі оба спреї для волосся та тимчасова фарбування волосся за допомогою тонуючих засобів. Але з яким макіяжем та стилем одягу поєднувати такий екстраординарний колір?

Макіяж, що підходить до зеленого волосся

Є поширена думка, що зелений колір волосся підходить тільки дівчатам з зеленими очима. Модні експерти спростовують цю інформацію. Макіяж допоможе вам досягти поєднуваності при будь-якому кольорі очей.

Якщо ви володарка чайних або карих очей, то вони будуть гармонійно виглядати з зеленими волоссям практично при будь-якому макіяжі. Тому сміливо підводите очі звичайними стрілками або наносите класичний смоки-айз.

Щоб на контрасті з яскравими волоссям сірий колір очей не виглядав тьмяним, слід їх підкреслити. Тут вам на допомогу прийдуть олівці для підведення або темні тіні. Окресліть контур очей за допомогою олівця або тіней, м'яко розтушуйте лінію і нанесіть об'ємну чорну туш на вії.

У виборі макіяжу для блакитних очей при зеленому кольорі волосся не варто віддавати перевагу кольоровим тіням або олівців. Не перевантажуйте обличчя колірними акцентами. Оптимальним варіантом вважаються тіні коричневих, бежевих, світло-сірих відтінків. Така колірна гамма не тільки посилить сяйво блакитних очей, а й залишить в зоні уваги головний акцент - колір волосся.

Власницям рідкісних зелених або фіолетових очей теж не варто турбуватися про особливий макіяжі. Зелені очі самі по собі доповнять відтінок волосся, а фіолетові - виграшно зіграють на контрасті. Як і у випадку з карими очима, ви можете використовувати класичний макіяж, а іноді буде досить просто нанести туш на вії.

Вибір помади, що підходить до зелених волоссю, дуже великий: це і класичні червоні тони, і насичені вишневі, і природні нюдовие. Все залежить від ваших особистих смакових переваг.

Зелене волосся та одяг: як поєднувати

Якщо ви зважилися на екстремальне фарбування, то в виборі кольору одягу намагайтеся віддавати перевагу стриманим тонам. Це можуть бути поєднання чорного і білого, бежевого та коричневого, сірого та кольору мокрого асфальту, а також будь-які їх комбінації. Щоб гардероб при цьому не виглядав нудно, розставляйте кольорові акценти: яскраві аксесуари, шарфи, сумки або взуття.

Стиль одягу повинен обиратися згідно з випадком або заходом. Зелений колір волосся ніяк не обмежує вас в його виборі. Сміливо надягайте класику або спортивні речі. Все залежить від ваших уподобань.

Дівчата з зеленими волоссям неодмінно виділятися на загальному тлі. Тому, якщо ви зважитеся на таке фарбування, будьте готові до підвищеної уваги з боку колег, друзів та навіть випадкових перехожих.