Фарбування волосся - це відмінний спосіб змінити свій образ. Але що робити, якщо це вам потрібно на один день і ви не хочете освітлювати волосся? Тоді тимчасові спреї для волосся - це те що вам потрібно!

 

Трохи про фірму Paint Glow.

Фірма була заснована в Британії в 2008 році. Випускає якісну фарби, гелі, крейда та спреї для волосся. А також, косметику \ грим для обличчя, тіла, губні помади та тіні для очей. Вся продукція компанії, сертифікована за стандартами ISO 9001 та GMP, що означає, завжди висока якість продукції. Фірма Pant Glow ніколи не тестує свої продукти на тварин! Розробка, дизайн та виготовлення відбувається тільки в Британії.

Всього кілька секунд - одне розпилення, а результат: гарний яскравий і соковитий відтінок волосся. спреї для одноденного кольорового фарбування волосся Rebellious, зафарбують будь-який колір волосся, будь то темні або чорне волосся.

  

А що якщо темне волосся?

На один день ви можете перетворитися з брюнетки в блондинку і навпаки, при цьому спрей змивається без залишку з першого разу не пошкоджуючи волосся. Достатньо змити шампунем або звичайною водою, ваш блонд буде таким же як до нанесення фарби.

Так само є кольори, які підійдуть для карнавалів, Холі паті, косплеєм, перед оригінальною фотосесією, Хелловіну, новорічної ночі, дня святого Патріка або інших костюмованих вечірок. Через те що фарба світиться в ультрофиолет, на вечірці ваш образ буде найяскравіший і неповторний.

У лінійці є 7 УФ відтінків: рожевий, зелений, фіолетовий, синій, жовтий, червоний і білий. 2 відтінку металік: сріблястий і золотий. Так що у вас не складе труднощів швидко і просто зробити фарбування в домашніх умовах.

Просто розпорошите спрей на відстані 20 см. від волосся і дайте висохнути, а перед цим добре струсіть балончик.

Якщо ви хочете пофарбувати тільки окремі пасма, під забарвлюваний локон потрібно підкласти фольгу.

При наявності багатої фантазії і вільного часу за допомогою трафаретів можна навіть створити справжній витвір мистецтва з кількох кольорів.

 

Фарбування волосся 2018 року

Модний тренд фарбування волосся 2018 року - це рожевий колір. В асортименті Pant Glow, є не тільки одноденні спреї, але і напівперманентні фарби для волосся без аміаку і перекису, якщо ви хочете що ваш образ зберігався більш тривалий час.

Підкресліть свою неповторність, адже це так просто!