Додайте товари до списку бажань
0

Paint Glow

Фільтр
Розділ
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Paint Glow Задній план

Заснована безпосередньо за межами Національного парку озерний край, на Західному узбережжі Камбрії, ми виробляємо Color Cosmetics до стандартів ISO9001 в нашому сучасному виробництві з 2008 року.

За останні 8 років багато чого змінилося, а компанія зросла з року в рік. Тепер ми можемо похвалитися найбільшим діапазоном UV Reactive та Glow у Dark Cosmetics, доступній у будь-якій точці світу. Однак те, що не змінилося, - це наше зобов'язання щодо якості та передового досвіду. Ми завжди прагнемо - ніколи не стоїмо на місці. Ми ведемо та інноваційно - не повторюємо!

Наші продукти мають широкий і різноманітний заклик у багатьох секторах ринку. Від Клубів та фестивалів по всьому світу до подій Fancy Dress та Карнавалів або Хеллоуїн-вечірок з гламурними кулями використовуючи нашу ексклюзивну колекцію блиску. Наша величезна лінійка продуктів означає, що вам не потрібно робити виправдання, щоб носити його, ви можете просто хотіти носити його кожен день, тому що вам просто подобається колір.

Не просто косметика

З 72 різноманітними лініями косметики легко забути, ми почали працювати як компанія Original Paint Party.

Ми, як і раніше, перший постачальник Paint Party, ми все ще здійснюємо та продаємо продукти Paint Party та рідини з особливими ефектами.

 

Якість та сертифікація

Що робить нас лідером на ринку?

Усе зроблено у Великобританії, використовуючи лише найкращі інгредієнти, які пройшли незалежне і ретельне тестування, щоб гарантувати, що вони безпечні та сертифіковані відповідно до директив ЄС.

Розгорнути
Вгору