Доставка

Наш інтернет-магазин The Beauty Ukraine, здійснює доставку по Києву та регіонах України:

1. Доставка кур'єром по Києву здійснюється безкоштовно. Доставка зазвичай відбувається в день замовлення, якщо замовлення зроблено до 17-00, або на наступний день, при наявності товару на складі.

2. Доставка по Україні здійснюється партнерами-перевізниками компанії. Товар може бути відправлений в будь-яку точку України Відправлення зазвичай відбувається в день отримання замовлення, при наявності товару на складі.

Більш детально при оформленні замовлення.

Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами (нап. «Нова пошта") - при отриманні неодмінно перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.

У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося за тел: +380683151739 (вартість дзвінка згідно вашого тарифу).

Через напружену ситуацію в східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в г. Донецк та г. Луганск. Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганщині й Донбасу.

*Безкоштовна доставка з 01/02/2018 по Україні за допомогою УкрПошта до відділення. Мінімальна сума замовлення на сайті 100 грн.

 

 **Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів », яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , парфюмерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

Оформити замовлення