Міняти свою зовнішність жінки можуть найрізноманітнішими способами. Зокрема, широке застосування набула одноденна фарба для волосся. Виробники випускають її у вигляді спрею. Це новинка, за допомогою якої можна легко та швидко змінити відтінок волосся або зафарбувати коріння, які вже трохи відросли. Такий засіб врятує вас від довгих та частих походів по салонах краси, дозволить економити. Адже фарбування волосся фахівцем забирає багато часу і при цьому коштує досить дорого.

Особливості засоби та способи його використання

Варто зазначити, що спрей-фарба для волосся може стати непоганою альтернативою звичайним складам, в яких міститься аміак. Адже часте використання останніх негативно позначається на стані шевелюри. У складі спрей-фарби містяться компоненти, які не завдають шкоди волоссю навіть при частому застосуванні. Наявне різноманітність таких коштів дозволять експериментувати з відтінком волосся. При цьому під час фарбування не обов'язково дотримуватися строгих і рівних ліній - можете створити на локони цікавий візерунок, змінювати колір кінчиків волосся.

Спрей-фарбу не потрібно розводити самостійно: склад продається вже готовим до використання. Досить добре втряхнуть балончик та спрей буде готовий до використання.

Перед початком процедури потрібно убезпечити всі найближчі предмети меблів від попадання на них даного засобу. Одягніть непотрібну сорочку, футболку або накиньте рушник не плечі. Встаньте напроти дзеркала, інакше ви не побачите, куди бризкаєте. На руки надіньте рукавички. Щоб уникнути забруднення області чола або вух змастіть їх кремом, причому досить жирним (відмінно підійде дитячий).

Врахуйте, що волосся повинно бути чистими та злегка вологими. Наносити спрей-фарбу дуже просто. Зробіть рівний проділ, скориставшись тоненьким гребінцем, після чого розпорошите фарбу на прикореневу область з невеликої відстані (близько 20 см), утримуючи кнопку на балоні протягом 3-5 секунд. При цьому рукою потрібно здійснювати легкі руху з боку в бік. Таким чином склад ляже рівномірно. Щоб підфарбувати коріння волосся, цього дії буде досить. Якщо потрібно фарбувати всю масу волосся, склад спочатку потрібно нанести на відросло коріння, потім знову на них, далі - на решту довжину. Якщо ви використовуєте фарбу жовтого, синього або іншого яскравого відтінку, процедуру розпилення також потрібно повторити два рази, щоб колір вийшов більш глибоким і інтенсивним. Фарбуючи окремі пасма, відокремте їх від основної маси волосся (краще підкласти під вибрані локони щільну тканину або фольгу).

Але врахуйте, що надовго дії такого аерозолю не вистачить, т.я. він досить швидко змивається. Відтінок через одну або дві процедури миття голови буде повністю змитий. Фарба відноситься до засобів миттєвої дії, які використовуються для створення тимчасового ефекту. Однак існують більш якісні та дорогі засоби, які можуть залишатися на волоссі навіть два або три тижні та витримувати багато сеансів миття волосся.

Слід також додати, що наявність лаку в такий фарбі дозволяє зафіксувати зачіску і візуально збільшити її обсяг. Це хороший вибір для тих жінок, які не можуть похвалитися густим, слухняними і важкими волоссям.

Щоб змити фарбу, використовуйте звичайний шампунь. Мити голову рекомендується до тих пір, поки вода не стане прозорою.