Як вибрати яскравий колір волосся?

Фарбування волосся вже давно користується популярністю серед жінок різних вікових груп. Але буває так, що традиційні відтінки починають набридати, і хочеться чогось незвичайного. У цьому випадку на допомогу прийде яскрава фарба для волосся, яку можна придбати на нашому сайті. А з цієї статті ви дізнаєтеся про те, який екстремальний колір найкраще підійде саме вам.

 

Корисні рекомендації

На сьогоднішній день великою популярністю користуються червоні відтінки. Вони приваблюють багато уваги, тому скромниця не надто підійдуть. Цей колір може мати такі відтінки, як рожевий, бордовий або рудуватий. При виборі необхідно враховувати цветотип особи. Якщо він є теплим, краще віддавати перевагу помаранчевим відтінкам, а якщо холодним, тоді вам більше підійдуть рожеві тони. Особливо ефектно червоні локони поєднуються з зеленими очима.

Якщо говорити про кольорові фарби для волосся глибокого рожевого відтінку, вона підійде тільки светлоліцим дівчатам. При цьому їм доведеться відмовитися від використання рум'ян. Ну а що стосується смаглявих красунь, їм слід пошукати для себе інший варіант. Практично всім без винятку підходить теплий відтінок рожевого, який є не особливо яскравим, але дуже ніжним.

Великою популярністю серед життєрадісних натур користується помаранчевий колір волосся. Однак він буде добре виглядати тільки на дівчатах з теплим відтінком шкіри. Розоволіцим представницям жіночої статі цей колір не підійде. Якщо ж говорити про фіолетовою фарбі для волосся, вона зробить шкіру теплого відтінку зовсім жовтою, що буде виглядати не дуже привабливо. Такі локони відмінно підійдуть светлоліцим дівчатам і зроблять їх більш загадковими і таємничими.

Одним з найбільш незвичайних квітів волосся вважається зелений. Він має величезну кількість відтінків, тому кожна дівчина зможе підібрати для себе найбільш підходящий варіант. Особливо ефектно такі локони будуть виглядати на зеленооких дівчат. Однак будьте готові до того, що вони привернуть до вас багато уваги.