Фіолетовий колір волосся став користуватися популярністю не тільки у жінок поважного віку або бунтівників підлітків. Зараз є можливість вибрати для себе відповідний відтінок, який допоможе освіжити та скорегувати образ, візуально стати молодше та привабливіше. Пропонується в нашому інтернет-магазині фарба для волосся з фіолетовим відтінком виготовляється без використання шкідливих агентів на кшталт аміаку або перекису водню, дозволяючи зберегти красу локонів.

Професійні фарби для волосся коштують дорожче, ніж продукція з масового сегмента, але їх відрізняє повна безпека для шкіри і волосяних фолікул, а також відсутність необхідності змішувати окремі інгредієнти. Від вас вимагається лише вибрати бажаний відтінок та нанести його на волосся зручним способом відповідно до інструкції по фарбуванню.

Як вибрати фіолетовий колір фарби для волосся

Для дівчат та жінок з невиразним бляклим кольором волосся фіолетовий стане справжнім порятунком. Але потрібно пам'ятати, що яскравий, насичений відтінок добре виглядає лише на представниць холодних цветотипов, тобто зимового та весняного. Якщо для зимового допустимі саме яскраві, що контрастують з кольором шкіри відтінки, то для весняного підійдуть лілові або лавандові відтінки, злегка віддають рожевим. Дівчатам осіннього або літнього типу краще вибирати злегка приглушені кольори: для літнього - з домішкою сірого, для осіннього - коричневого. Для таких цветотипов кращим рішенням стане варіант з фарбуванням в техніці обмре або "пір'ям", але знову-таки - без надмірно яскравих відтінків, особливо навколо обличчя. В цьому випадку візуально додасться кілька років, у шкіри з'являться жовтуватий нездоровий колір та темні кола під очима. Натуральним брюнеткам відмінно підійдуть відтінки типу "баклажан" або "чорнило", які підкреслять аристократичні риси і виразні очі своєї володарки.

Якщо немає бажання радикально міняти свій образ, його можна трохи урізноманітнити, використовуючи яскраві фіолетові пасма або пофарбувавши кінчики волосся.

Модні відтінки фіолетового кольору

Щоб вибрати відповідні фіолетові відтінки, найкраще звернутися до майстра-професіонала, який не тільки підбере потрібний, але і допоможе з фарбуванням, щоб колір тримався довго та виглядав при цьому так, немов ви буквально вчора пофарбували волосся.

Для професійного фарбування рекомендується використовувати фарби наступних виробників:

  • La Riche Directions і PaintGlow (Великобританія, об'ємом 88 та 70 мл відповідно);
  • Creative Image ADORE (США, 118 мл).

Серед найбільш рекомендованих відтінків фіолетового кольору для молоді можна відзначити наступні:

  • 116 Purple Rage від ADORE - для власниць світлої шкіри холодного відтінку, цветотип "зима";
  • 90 Lavender від ADORE - для представниць річного кольоротипу;
  • Lavender від La Riche Direction - для осіннього кольоротипу;
  • Ultra-Violet від PaintGlow - відмінний вибір для тих, хто відноситься до весняного кольоротипу.

Відтінки з домішкою червоного більше підходять для дівчат зі смаглявою шкірою, синього - для світлошкірих.

 

То який буде ваш вибір?