Умови повернення та обміну**

Куплений товар можливо повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому, у товару повинен бути збережений товарний вигляд, комплектація, захисні елементи (пломби та ярлики), упаковка, а також чек або інший розрахунковий документ. Повернення неможливе, якщо товар має явні ознаки експлуатації, зміни та тим більше пошкодження.

 

Повернення «Предзамовлення»

Причина Повернення:

  • Наявність дефекту, який неможливо усунути і робить неможливим використання товару за призначенням. При неусувному дефекті, ми повертаємо повну суму замовлення. У разі дефекту який можливо усунути, ми компенсуємо витрати на ремонт.

Умови повернення:

  • Взуття має бути чистим, не ношеним, без слідів примірки; повинна бути збережена оригінальній упаковці виробника.
  • Взуття з дрібними переборними вадами (відклеювання декоративного ранта, розрив нитки на прошитою підошві та інші.) Не є підставою для повернення або обміну взуття.

 

Важливо!

Мінімальне замовлення на сайті - 50 гривень.

 

Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами (нап. «Нова пошта») - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару у замовленні, а так сам його зовнішній вигляд.

У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося за тел: +380683151739 (вартість дзвінка згідно вашого тарифу).


Через напружену ситуацію в східному регіоні нашої країни, тимчасово припинена доставка товарів у міста Донецк та Луганськ. Разом з тим сильно обмежена та затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.

 

**Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів », яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин, парфюмерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.