Каталог

МИ ПРАЦЮЄМО:

З 10:00 до 18:00

Каталог Головна Оплата 💵 Доставка 🚚 Особистий кабінет 🍭 Зворотній зв'язок 📩 Блог Взуття з фільму Шахрайки з Уолл-стріт 2019 (Стриптизерки) (англ. Hustlers) Поради для вашого наступного Pole Dance Performance Модні туфлі, які ви повинні мати в своєму гардеробі Як відчувати себе комфортно у взутті Pleaser Поради щодо вибору правильного взуття Головна The Beauty Blog Як відчувати себе комфортно у взутті Pleaser Як відчувати себе комфортно у взутті Pleaser

Ви вже бачили фантастичні туфлі Demonia або ту нову пару туфель Funtasma. Тим не менш, ви просто не можете змусити себе натиснути на курок на цих черевиках, тому що ви турбуєтеся, що вони можуть бути незручні. Ось кілька кроків, які ви можете зробити, щоб полегшити носіння вашої нової взуття.

Зверніть увагу на форму вашої ноги

Ці туфлі з відкритим носком можуть бути просто чудові, але якщо у вас квадратні ноги, ви будете жалкувати про свою покупку кожен раз, коли носите їх. Знайти взуття, яка буде працювати з вашою формою ноги. Квадратні ноги, як правило, краще справляються з туфлями з круглим носком, в той час як довгі і тонкі ступні краще працюють на більш коротких підборах, так як мають тенденцію ковзати на більш високих каблуках.

Розмір взуття має значення

Якщо остання пара туфель не зовсім відповідає вашим розмірами, вам краще її пропустити. Розмір має значення, коли справа доходить до каблуків, і щоб відчувати себе комфортно, вам потрібно носити правильний розмір для ваших ніг. Купівля неправильного розміру - це ще одна ситуація, коли ви пошкодуєте про цю покупку.

Ходити правильно

Ходьба на високих підборах вимагає від вас правильної ходьби. Ви хочете не забути зробити крок від п'яти до п'ят. Якщо ви не ходите нормально на п'ятах, це може привести до болю в щиколотці, болів в спині і іншим проблемам, пов'язаним з відсутністю постави.

Часто практикується

Не надягайте каблуки, тільки коли хтось дивиться. Носіть їх будинку в протягом коротких періодів часу, щоб допомогти вам звикнути до них.

Cushy Inserts

Правильні вставки в вашого взуття можуть сильно змінити те, як ви себе почуваєте, надягаючи їх. Високі каблуки змушують вас більше важити на нозі, і це може бути болісно. Не всі високі підбори створені однаково, коли справа доходить до заповнення, з якого вони починаються, тому додавання вставки може бути хорошим.

Ці ради повинні допомогти вам почувати себе більш комфортно при носінні високих каблуків, які підкреслюють вашу природу. Перевірте взуття Pleaser, щоб знайти деякі з кращих стилів навколо. Ми будемо раді допомогти вам знайти вашу наступну улюблену пару взуття.

Залишити коментар
Товари в статті
NEP100/PPHG | Demonia NEPTUNE-100 (US Чол.)
NEP100/BHG | Demonia NEPTUNE-100 (US Чол.)
NEP100/PNHG | Demonia NEPTUNE-100 (US Чол.)
NEP100/SGHG | Demonia NEPTUNE-100 (US Чол.)
NEP150/B | Demonia NEPTUNE-150 (US Чол.)
POI101/BVL | Demonia POISON-101
STO15/BVL | Demonia STOMP-15
STO08/WPT-WVL | Demonia STOMP-08
STO08/B-RPT | Demonia STOMP-08
STO10/BCA-VL | Demonia STOMP-10
The Beauty 🇺🇦 Меню Блог 💖 Інструкції 📑 Оплата 💵 Доставка 🚚 Обмін та Повернення 📦 Мова Ua Eng Ру Популярні розділи Фарби для волосся Спреї для волосся Фарби для тіла Блістки для тіла Губні помади Альтернативне взуття Pole Dance взуття Кріпери Pin-Up Взуття

ПРИЙМАЄМО ДО СПЛАТИ

applepay.png GPay VISA MasterCard Privat24.png liqpay.png wayforpay.png uah_cash.png MasterPass BitCoin

БУДЬ В КУРСІ

Зроблено в InSales