Каталог

МИ ПРАЦЮЄМО:

З 10:00 до 18:00

Каталог Головна Оплата 💵 Доставка 🚚 Особистий кабінет 🍭 Зворотній зв'язок 📩 Блог Взуття з фільму Шахрайки з Уолл-стріт 2019 (Стриптизерки) (англ. Hustlers) Поради для вашого наступного Pole Dance Performance Модні туфлі, які ви повинні мати в своєму гардеробі Як відчувати себе комфортно у взутті Pleaser Поради щодо вибору правильного взуття Головна The Beauty Blog Найкраще Pole Dance Взуття для початківців! Найкраще Pole Dance Взуття для початківців!

Сім дюймів - одиниці! У той час як високий каблук спочатку може здатися трохи страшним, довіртеся нам…. 7” пропонує ідеальний розмір платформи для мінімального нахилу. Таким чином, навіть якщо вони вищі, у 7-дюймових підборах для танцівниці набагато легше ходити, ніж 4-дюймових Louboutin.

Що ви говорите? Ви мрієте про танці в 10-дюймових підборах! Ви завжди можете почати з 7" та працювати ваш результа і коли ваших сили та балансу буде достатньо то спробуйте щой вище, до двійок обо трійок. 

ТРЕБА ПОЧИНАТИ З РЕМІНЦЯМИ АБО З ЧОБОТІВ?

Це важко, тому що ми просто любимо їх обох та багато!

Не тільки Стріпи в ремінцем зможуть зробити ваші ноги в два рази довше, але вони є відмінним інструментом для створення міцності щиколотки. Ви також можете максимізувати ваші чудові танцювальні лінії, демонструючи свої загострені щиколотки та пальці.

Чоботи мають свої власні переваги. Вони підтримують ваші щиколотки і стабілізуються. Особливо це заспокоює будь-кого з попередніми травмами щиколотки. Чоботи також захищають ваші пальці від побиття під час навчання на підлозі. Хочете, щоб свіжий педикюр виглядав красиво? Чоботи вас покриють!

ЧОМУ ВИСОКА ПЛАТФОРМА? Я ЩО НЕ МОЖУ ВДЯГНУТИ СВОЇ ЗВИЧАЙНІ ТУФЛІ?

Якщо вам не хотілося б проводити свої дні у Поли Денс, босоніж, екзотичні відбори на платформі - це ваш шлях.

Вони є інструментом ремесла, який допомагає вам розбудовувати силу, баланс і гнучкість… все в той час, коли ви шукаєте (і відчуваєте) свою сексуальність! Ваші щиколотки, ноги і основа отримають серйозні тренування, навіть коли ви просто ходите чуттєво навколо пілона або на підлозі.

Танці в них, як на пілоні, так і підлозі, підвищують вашу гнучкість та силу. Просто думати про них, як про сексуальних маленькі ваги на щиколотчі!

Платформа не тільки дозволяє легше ходити, ніж на звичайні підборах, але ми використовуємо передній край платформи, щоб ковзати, ковзати, і ковзати навколо пілона або на підлозі. Не кажучи вже про те, що вони роблять ваші ноги супер довгими.

 

НАШ ТОП-3!

1. ROSE GOLD STILETTO

Чому ми це любимо! Тому що… ROSE GOLD! Крім того, рожеве золото відображає світло, привертаючи увагу до ваших довгих ліній і переконавшись, що ніхто нічого не пропуте.

2. MATTE BLACK BOOTIE

Чому ми це любимо! Є щось про матові чорні, які змушують нас припадати. Матовий матеріал також ідеально підходить для підлогового покриття, оскільки він не буде прилипати до підлоги, як патентовані черевики.

3. CLASSIC CLEAR STRIPPER HEEL

Чому ми це любимо! Чисті каблуки че просто, класичні! Чіткі ремені та базу люцитів створюють ілюзію, що підбопи - це розширення вашої ноги. Крім того, вони йдуть з усім… чому це любить?

Залишити коментар
Товари в статті
SKY309/W/M | Pleaser
SKY309/R/M | Pleaser
SKY309/BPU/M | Pleaser
ADO708/C/M | Pleaser
KISS209/BP/M | Pleaser
The Beauty 🇺🇦 Меню Блог 💖 Інструкції 📑 Оплата 💵 Доставка 🚚 Обмін та Повернення 📦 Мова Ua Eng Ру Популярні розділи Фарби для волосся Спреї для волосся Фарби для тіла Блістки для тіла Губні помади Альтернативне взуття Pole Dance взуття Кріпери Pin-Up Взуття

ПРИЙМАЄМО ДО СПЛАТИ

applepay.png GPay VISA MasterCard Privat24.png liqpay.png wayforpay.png uah_cash.png MasterPass BitCoin

БУДЬ В КУРСІ

Зроблено в InSales