Сучасна мода поряд з природними відтінками волосся ввела в ужиток тони, що не зустрічаються в природі. Рожеве волосся зараз дуже популярні, цьому кольору віддають перевагу не тільки багато дівчат, але й чимало жінок різного віку. Це легко пояснити, адже рожевий - самий "дівочий" колір, саме він символізує жіночність.

Рожеві барвники дуже різноманітні, вони дозволяють отримати цілу гаму відтінків, серед яких будь-яка жінка може підібрати той, який піде їй найбільше.

На відміну від натуральних тонів рожевий колір волосся висуває підвищені вимоги до стилю одягу. Деякі його відтінки можуть вступати в протиріччя з певними стильовими напрямками. Як же одягатися, щоб колір волосся не дисонував з іншими складовими образу?

Відтінки та стиль одягу

Найвимогливіший до одягу колір волосся - яскраво-рожевий, фуксія. Привертає увагу, епатажний, він недоречний в офісі із суворим дрес-кодом та погано поєднується з діловим і класичним стилем. Також він буде дивно виглядати зі стилями мілітарі, сафарі, ретро, препп, етнічним, романтичним. Спортивний і кежуал занадто прості для такого претензійного кольору.

Власницям зачіски цього яскравого відтінку підійдуть стилі:

  • Молодежных субкультур – эмо, панк, рок.
  • Екстравагантний.

Можливо також поєднання з поглядом у тотал-блек в драматичному або мінімалістичному стилі - в цьому випадку волосся внесе до чорного монохром яскравий акцент.

Продумуючи образ з яскраво-рожевою зачіскою, слід особливу увагу звернути на колірну палітру наряду. У цьому сенсі яскравий колір може стати справжнім диктатором, що вимагає тільки монохрома та не допускає ніяких вільностей з колірною гамою.

Бліді відтінки рожевого можливо гармонійно поєднувати з набагато більшою кількістю стилів одягу. Локони спокійних тонів будуть добре виглядати з одягом романтичного стилю, а також етнічного, ретро, ​​леді-лайк. Суворі стрижки на світло або попелясто-рожевих волоссі цілком підійдуть і до класичного, і до ділового стилю. Зі спортивним і кежуал ці тони теж можуть виглядати непогано, якщо правильно підібрати колірну гамму. Як правило, бліді відтінки відмінно поєднуються з пастельній кольоровою гамою наряду.

Відтінки та подтон шкіри

При виборі тону рожевої фарби для волосся, крім стилю, не менш важливо враховувати і цветотип зовнішності. Жінкам типів «зима» і «літо», що має холодний подтон шкіри, слід вибирати холодні відтінки - попелясто-рожевий, бузковий, деревне. Дівчатам типів «весна» і «осінь», що володіє теплим подтоном шкіри, потрібно зупинити свій вибір на золотистих, рудих, коралових відтінках. Правильний вибір тону забезпечить гармонійне поєднання кольору волосся та шкіри і підкреслить всі достоїнства зовнішності.

Рожева фарби для волосся дає можливість виділитися з натовпу, привернути увагу неординарністю образу. Однак необхідно стежити, щоб привабливими були всі складові образу. Весь вигляд рожевоволосих дівчата повинен бути гармонійним, бездоганним та викликати захоплення. Якщо це не так, то мета залучення уваги викликає сумніви.